Producent makaronów

Witamy w świecie kolorowych makaronów PASTAIO

Jesteśmy polskim producentem wysokogatunkowych, świeżych makaronów jajecznych i smakowych. Nasze makarony wytwarzamy tradycyjnymi metodami z zastosowaniem włoskiej technologii produkcji wyłącznie z naturalnych składników. Dzięki temu jako producent makaronów dajemy Państwu wyrób godny zaufania.

Pasją do produkcji wyjątkowych makaronów zarazili nas Włosi, którzy w najmniejszym nawet miasteczku prowadzą małe rodzinne wytwórnie świeżej pasty, znane jako Pastificia. Przez kilka lat uczyliśmy się w od naszych włoskich przyjaciół sztuki produkcji makaronów, gromadziliśmy prawdziwe, oryginalne receptury, zdobywaliśmy wiedzę na temat technologii produkcji, szukaliśmy najlepszych składników.

 
Makarony Pastaio

Nudle od producenta świeżych makaronów

Wszystko te zabiegi zaowocowały uruchomieniem w Chorzowie profesjonalnej wytwórni świeżych makaronów o wyjątkowym, niepowtarzalnym smaku i wyglądzie. Na taki efekt składają się:

  • precyzja w doborze każdego składnika,
  • dbałość o zachowanie właściwych proporcji,
  • odpowiednio długi czas mieszania ciasta,
  • stosowanie idealnej temperatury wytłaczania makaronu.

Tak dokładne działania sprawiają, że nasz makaron jest jedyny w swoim rodzaju, a smak każdej nitki świeżych nudli zachwyca nawet najbardziej wymagających smakoszy. Produkcja makaronów jest sztuką, w której wciąż się doskonalimy i którą wciąż odkrywamy na nowo.

 
05

Produkcja makaronów z charakterem

Słowo Pastaio w języku włoskim oznacza osobę zawodowo trudniącą się wytwarzaniem makaronu. Produkcja makaronów to przekazywana od pokoleń profesja, która nie traci na znaczeniu i popularności, tak samo jak makaron, bez którego nie wyobraża sobie życia żaden Włoch.

Pasja w poszukiwaniu nowych doznań kulinarnych oraz radość, jaką czerpiemy widząc zadowolenie naszych klientów, sprawia, że asortyment makaronów PASTAIO wciąż się poszerza.

Jako producent świeżych makaronów oferujemy zarówno dobrze znane makarony jajeczne, takie jak Spaghetti, czy Penne, jak i unikatowe makarony smakowe typu:

  • Spaghetti alla chitarra z oliwkami,
  • Papardelle gruszkowe,
  • Sedanini kakaowe z wanilią.

Przygotowanie doskonałego dania będzie prawdziwą przyjemnością!

 
pastaio_produkty