Makarony krótkie

Lista makaronów krótkich marki Pastaio to najpopularniejsze odmiany z chęcią wybierane przez klientów. Jako producent świeżych nudli stale wzbogacamy naszą ofertę, aby sprostać Państwa oczekiwaniom związanym z dowolnym planowanym daniem.

Wśród makaronów krótkich znajdują się przede wszystkim takie o zamkniętych kształtach, przypominające elementy przyrodnicze lub przedmioty, które nas otaczają. Można więc znaleźć tu muszelki, rurki lub pierścionki w wielu rozmiarach i rodzajach, zawsze świeże i apetyczne.

Pasta corta, czyli makarony krótkie

Dzięki popularności makaronów, oraz dzięki temu, że są one tak powszechne i często wybierane, ich włoskie nazwy na dobre zadomowiły się w naszym słownictwie. W związku z tym jedynie część naszych krótkich makaronów może być Państwu nieznana:

  1. Sedanini

  2. Penne rigate

  3. Ruote

  4. Strozzapreti

  5. Conchiglie

  6. Canelloni

  7. Anelli

  8. Paccherii

Canelloni czy Penne, oraz wszystkie pozostałe warto wypróbować i pozostać przy tym wyborze. Państwa zupy, zapiekanki, czy inne kulinarne specjały z użyciem makaronów krótkich Pastaio nabiorą nowego wymiaru.

Dania z makaronów krótkich – bogactwo węglowodanów

Zróżnicowana dieta powinna zawierać wszystkie składniki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Białka, węglowodany, czy tłuszcze pochodzące z wyselekcjonowanych produktów pozwalają zachować dobrą formę i dają energię na cały dzień. Z makaronów krótkich Pastaio przygotujecie Państwo posiłki pełne pozytywnej energii. Już w procesie tworzenia naszych nudli dbamy o to, aby każdy element receptury wpływał dobrze na finalny efekt. Nasze makarony to marka godna uwagi.